28 dni 2 rozmiary mniej

od lat zmagasz się z nadwagą?

chcesz poczuć się lepiej we własnym ciele?

chcesz w krótkim czasie osiągnąć wymarzoną sylwetkę?

chcesz trwale schudnąć bez szkody dla swojego organizmu?

chcesz pozbyć się cellulitu, ujędrnić skórę, mieć płaski brzuch?

odchudzałeś się różnymi metodami, ale za każdym razem pojawiał się efekt jojo?

chcesz udowodnić sobie i innym, że potrafisz wyglądać lepiej, żeby inni zazdrościli Tobie jak wyglądasz?

Jeśli przynajmniej na jedno pytanie odpowiedziałeś Tak, Program Przemiany Metabolicznej jest dla Ciebie.

Sekret wysokiej skuteczności Programu Przemiany Metabolicznej tkwi w zbilansowaniu metabolizmu, przy pomocy specjalnie ułożonych dla tego programu zasad odżywiania, oczyszczania organizmu z toksyn oraz dożywienia we wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Spełnienie tych wszystkich zasad pozwoli na zrównoważenie układu hormonalnego oraz na trwałą redukcję zbędnych kilogramów bez efektu jojo.

Program składa się z 3 faz. Każdy dzień, każdy następny etap ma znaczenie na efekt końcowy. Po przejściu 1 i 2 etapu, możemy się cieszyć z nowej wymarzonej sylwetki.

Mimo tego, że w czasie programu następuje znaczny spadek kilogramów, nie ma efektu spadku jędrności ciała. Skóra się zagęszcza a piersi i pośladki nie tracą na wyglądzie. Dużym problemem w czasie redukcji masy ciała, jest spadek na tkance mięśniowej, co negatywnie wpływa na ogólny wygląd ciała. W czasie Programu Przemiany Metabolicznej tego efektu ubocznego nie ma. Mięśnie nie tylko nie spadają, ale następuje ich regeneracja. Dzieje się tak dlatego, ponieważ każdego dnia dbamy o prawidłowe odżywienie organizmu, we wszystko to co nasz organizm potrzebuje.

Więc jeśli chcesz  – Zamienić TŁUSZCZ na MIĘŚNIE !!

Program Przemiany Metabolicznej jest dla Ciebie. To tylko 28 dni. Potem razem zadecydujemy co dalej. Czy nadal będziemy zrzucać zbędne kilogramy, czy zadbamy o to żeby już nigdy nie wróciły.

Zapamiętaj !! – Im więcej MIĘŚNI tym mniej TŁUSZCZU!!

Program Przemiany Metabolicznej przynosi nie tylko efekty w modelowaniu sylwetki. Głównym celem programu jest poprawa jakości zdrowia. Dopiero wtedy, kiedy organizm będzie zdrowy, jesteśmy w stanie utrzymać prawidłową masę ciała. Utrata zbędnych kilogramów, jest tylko „efektem ubocznym”  kierującym organizm w kierunku poprawy jakości zdrowia.

 

Prawdziwi ludzie Prawdziwe Efekty.

To Tylko 28 dni !!

4 treningi EMS + 28 dniowy Program Przemiany Metabolicznej

 
 

 
 

Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć. Poznać więcej szczegółów. Zapraszam na bezpłatną konsultację. 

Tel 535 475 429, emsbodyline@gmail.com

Paweł Widuliński