0F0A0973

W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów, którzy w szybki, efektywny i bezpieczny sposób pragną zadbać o swoje ciało i zdrowie, powstało kolejne studio EMS BodyLine w Radzyminie
Pracujemy na najlepszym sprzęcie na rynku: Miha Bodytec Germany (R) – liderze rynku EMS na świecie.
Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) trwa zaledwie 20 minut i wykonywany jest tylko 1 raz w tygodniu, w tym czasie ciało wykonuje ponad 150 skurczów mięśni więcej niż podczas tradycyjnego treningu.

Jeden 20-minutowy trening EMS z powodzeniem zastępuje 2-3 godziny spędzone na siłowni!

Każdy trening w naszym studio odbywa się pod okiem wykwalifikowanego trenera, który kompleksowo zadba o każdego klienta, przeprowadzi analizę składu ciała, poprowadzi najbardziej efektywny, indywidualnie dobrany trening EMS i pomoże w dobraniu odpowiedniej diety i suplementacji.
Wszystko to odbędzie się w miłej i kameralnej atmosferze naszego studia.

 
Poznaj naszych terenerów

Nasi trenerzy to eksperci z pasją, gotowi wprowadzić Cię w świat EMS. Razem osiągniemy Twoje cele!

Anna Przyborowska

Certyfikowany trener EMS Miha Bodytec. Od 5 lat trener personalny. Cały czas poszerza swoją wiedzę na szkoleniach z diety i treningu. Zwraca szczególna uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń.

Aleksandra Woźniak

Certyfikowany trener EMS Miha Bodytec, trenerka personalna. Pasjonatka sportu i zdrowego odżywiania. Ciągle poszerza swoją wiedzę na szkoleniach z diety i treningu.

Klaudia Chyrchel

Certyfikowany trener Miha Bodytec. Trenerka personalna treningów siłowych, magister dietetyki. Klaudia to zawsze uśmiechnięta pasjonatka zdrowego stylu życia, którym zaraża swoich Klientów.
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 9:00 – 21:00
Sobota 9:00 – 15:00
 
Pod studiem jest możliwość swobodnego parkowania.