83_2

W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów, którzy w szybki, efektywny i bezpieczny sposób pragną zadbać o swoje ciało i zdrowie, powstało kolejne studio EMS BodyLine tym razem w podwarszawskich Ząbkach.
Pracujemy na najlepszym sprzęcie na rynku: Miha Bodytec Germany (R) – liderze rynku EMS na świecie.
Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) trwa zaledwie 20 minut i wykonywany jest tylko 1 raz w tygodniu, w tym czasie ciało wykonuje ponad 150 skurczów mięśni więcej niż podczas tradycyjnego treningu.

Jeden 20-minutowy trening EMS z powodzeniem zastępuje 2-3 godziny spędzone na siłowni!

Każdy trening w naszym studio odbywa się pod okiem wykwalifikowanego trenera, który kompleksowo zadba o każdego klienta, przeprowadzi analizę składu ciała, poprowadzi najbardziej efektywny, indywidualnie dobrany trening EMS i pomoże w dobraniu odpowiedniej diety i suplementacji.
Wszystko to odbędzie się w miłej i kameralnej atmosferze naszego studia.

 
Poznaj naszych terenerów

Nasi trenerzy to eksperci z pasją, gotowi wprowadzić Cię w świat EMS. Razem osiągniemy Twoje cele!

Anna WIniarczyk

Anna WIniarczyk Certyfikowany trener EMS Miha Bodytec, dyplomowana fizjoterapeutka, masażystka, z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w kształtowaniu sylwetek swoich klientów;w. Uwielbia pracę z ludźmi, zrobi wszystko by pomóc w osiąganiu Waszych celów.

Natalia Rymuza

Natalia Rymuza Certyfikowana trenerka EMS Miha Bodytec, trenerka personalna ze specjalizacją medyczną, instruktorka tańca oraz fitness. Ogromną przyjemność sprawia jej pomoc w walce o wymarzoną sylwetkę naszych Klientów.
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 21:00
Sobota 8:00 – 16:00
 
Pod studiem jest możliwość swobodnego parkowania.