image0

W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów, którzy w szybki, efektywny i bezpieczny sposób pragną zadbać o swoje ciało i zdrowie, powstało kolejne studio EMS BodyLine na Warszawskim Bródnie.
Pracujemy na najlepszym sprzęcie na rynku: Miha Bodytec Germany (R) – liderze rynku EMS na świecie.
Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) trwa zaledwie 20 minut i wykonywany jest tylko 1 raz w tygodniu, w tym czasie ciało wykonuje ponad 150 skurczów mięśni więcej niż podczas tradycyjnego treningu.

Jeden 20-minutowy trening EMS z powodzeniem zastępuje 2-3 godziny spędzone na siłowni!

Każdy trening w naszym studio odbywa się pod okiem wykwalifikowanego trenera, który kompleksowo zadba o każdego klienta, przeprowadzi analizę składu ciała, poprowadzi najbardziej efektywny, indywidualnie dobrany trening EMS i pomoże w dobraniu odpowiedniej diety i suplementacji.
Wszystko to odbędzie się w miłej i kameralnej atmosferze naszego studia.

 
Poznaj naszych terenerów

Nasi trenerzy to eksperci z pasją, gotowi wprowadzić Cię w świat EMS. Razem osiągniemy Twoje cele!

Lidia Dobrogowska

Certyfikowany trener EMS Miha bodytec, trenerka personalna. Lubi przełamywać własne słabości i jest wymagająca wobec siebie i swoich trenujących. Jej celem jest poprowadzenie treningu tak, aby trenujący wycisnął z siebie maksimum możliwości i miał poczucie satysfakcji z przekraczania własnych granic.

Klaudia Klimek

Certyfikowany trener EMS Miha Bodytec. Absolwentka AWF, instruktor pilates. Zwraca szczególna uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz dba o dobre samopoczucie podopiecznego. Pozytywne nastawienie do pracy przekłada się na łatwość motywowania klientów i super efekty, dlatego możesz być pewien, że pomoże Ci w osiągnięciu wymarzonego celu.
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 7:00 – 21:00
Sobota 8:00 – 15:00
 
Pod studiem jest możliwość swobodnego parkowania.