strona1

W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów, którzy w szybki, efektywny i bezpieczny sposób pragną zadbać o swoje ciało i zdrowie, powstało kolejne studio EMS BodyLine w Warszawie
Pracujemy na najlepszym sprzęcie na rynku: Miha Bodytec Germany (R) – liderze rynku EMS na świecie.
Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) trwa zaledwie 20 minut i wykonywany jest tylko 1 raz w tygodniu, w tym czasie ciało wykonuje ponad 150 skurczów mięśni więcej niż podczas tradycyjnego treningu.

Jeden 20-minutowy trening EMS z powodzeniem zastępuje 2-3 godziny spędzone na siłowni!

Każdy trening w naszym studio odbywa się pod okiem wykwalifikowanego trenera, który kompleksowo zadba o każdego klienta, przeprowadzi analizę składu ciała, poprowadzi najbardziej efektywny, indywidualnie dobrany trening EMS i pomoże w dobraniu odpowiedniej diety i suplementacji.
Wszystko to odbędzie się w miłej i kameralnej atmosferze naszego studia.

 
Poznaj naszych terenerów

Nasi trenerzy to eksperci z pasją, gotowi wprowadzić Cię w świat EMS. Razem osiągniemy Twoje cele!

Klaudia Chyrchel

Certyfikowany trener Miha Bodytec. Trenerka personalna treningów siłowych, magister dietetyki. Klaudia to zawsze uśmiechnięta pasjonatka zdrowego stylu życia, którym zaraża swoich Klientów.

Maciek Oleksiak

Certyfikowany trener Miha Bodytec z licencją międzynarodową. Absolwent AWF, trener z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Maciek to wulkan pozytywnej energii, którą zarazi dosłownie każdego 🙂
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 21:00
Sobota 8:00 – 16:00
 
Dysponujemy własnym miejscem parkingowym dla Klientów naszego studia.