1708344789069

W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów, którzy w szybki, efektywny i bezpieczny sposób pragną zadbać o swoje ciało i zdrowie, powstało kolejne studio EMS BodyLine w Warszawie
Pracujemy na najlepszym sprzęcie na rynku: Miha Bodytec Germany (R) – liderze rynku EMS na świecie.
Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) trwa zaledwie 20 minut i wykonywany jest tylko 1 raz w tygodniu, w tym czasie ciało wykonuje ponad 150 skurczów mięśni więcej niż podczas tradycyjnego treningu.

Jeden 20-minutowy trening EMS z powodzeniem zastępuje 2-3 godziny spędzone na siłowni!

Każdy trening w naszym studio odbywa się pod okiem wykwalifikowanego trenera, który kompleksowo zadba o każdego klienta, przeprowadzi analizę składu ciała, poprowadzi najbardziej efektywny, indywidualnie dobrany trening EMS i pomoże w dobraniu odpowiedniej diety i suplementacji.
Wszystko to odbędzie się w miłej i kameralnej atmosferze naszego studia.

 
Poznaj naszych terenerów

Nasi trenerzy to eksperci z pasją, gotowi wprowadzić Cię w świat EMS. Razem osiągniemy Twoje cele!

Aleksandra Kacprowicz

Certyfikowany trener EMS Miha Bodytec. Instruktorka tańca, miłośniczka ruchu. Jej ponad 10-letnie doświadczenie pracy z klientami sprawia, że wszystko jest bardzo proste do wykonania. Uwielbia pracować z ludźmi, dlatego pomoże Ci w osiągnięciu wymarzonego celu.

Piotr Wielogórski

Certyfikowany trener EMS Miha Bodytec. Dyplomowany masażysta. Miłośnik trójboju i sztuk walki. Swoją motywację, holistyczne podejście i energię przenosi na każdego swojego podopiecznego, sprawiając, że każdy trening jest przygodą. Piotr nie pozwala nikomu się nudzić podczas treningu.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 7:00 – 13:00 oraz 15:00-21:00
Sobota 9:00 – 15:00